اکستنشن موی سر خود را بیشتر بشناسید:

معمولا خانم ها برای جذابیت موهای خودشان از ترفندهای مختلفی استفاده میکنند ، مثل بافتن و رنگ کردن اما بدون تردید پرتر و حجیم تر دیده شدن موها و همچنین بلند تر شدن موهای افراد بسیار به جلوه گری در موها موثر است . در این نوشته قصد داریم برای پر پشت تر شدن ( حجیم تر شدن ) موها و همچنین  بلندتر شدن موهای شما روشی را که حتما اسم آن شنیده اید ” اکستنشن موی سر ” را معرفی و بررسی کنیم . البته می توان با انتخاب <اکستنشن> در رنگ های متفاوت یا فانتزی از آن به عنوان « های لایت » یا « مش » نیز استفاده کرد.

اکستنشن موی سر چیست ؟

<اکستنشن مو >روشی است که در آن لا به لای موهای شخص موهای خارجی ( موهای مصنوعی یا طبیعی ) قرار داده می شود به نحوی که هیچ اثری از آن باقی نباشد و تنها به پرپشت تر شدن و بلند شدن آن کمک کند. که البته روشهای مختلفی برای نصب و جا گزاری اکستنشن وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

انواع اکستنشن مو :

1- اکستنشن مو باموطبیعی انسان
2- اکستنشن مو با الیاف مصنوعی

موی طبیعی انسان که از کیفیت بهتری برخوردار هستند و در مجموعه گلدن هیر نیز از همین محصول ارائه وافراد متقاضی که حساسیت موهای خود را درک کرده اند بیشتر به دنبال این نوع می باشند. این موها اگر جنس مناسبی داشته و توسط یک فرد ماهر و کاربلد، لابه لای موهای طبیعی اضافه شوند، كاملا با موهای طبیعی یکی میشوند و هیچ فردی نمیتواند تشخیص دهد که شما اکستنشن در لای موهایتان به کار برده ایدکه البته روشهای متعددی برای اتصال این موها وجود دارد.

آیا <اکستنشن مو> تنها برای حجیم و پرپشت شدن مو است ؟

خیر ، همانطور که اشاره شد از این محصول میتوانید برای بلند تر شدن موهایتان نیز استفاده کنید و طول موهایتان رو نیز بیشتر کنید البته برای این کار و اینکه نصب به چه صورتی انجام شود را حتما به فردی تخصص لازم را دارد مراجعه کنید تا مدت بیشتری از اکستنشن تصب شده لذت ببرید و همچنین پوست سر شما ارزشش بیشتر از آن است فردی که تبهر لازم را ندارد روی آن کار کند.

استحمام سر با اکستنشن موی سر

وقتی <اکستنشن مو> بر روی موهای خود دارید بهتر است تا پنج روز از شروع <نصب اکستنشن> استحمام نکنید تا موهای اضافه شده در سرجای خود محکم شوند و اگر خارشی در پوست سر خود حس کردید که البته طبیعی است از اسپری مرطوب کننده کمک بگیرید تا خارش پوست سرتان آرام شود.

هیچ وقت با موهای اکستنشن شده خیس و مرطوب نخوابید!!!!!

موهای سر شما در حالت خیس و مرطوب بعد از استحمام به راحتی گره میخورد و این برای اکستنشن های تازه نصب شده اصلا خوب نیست ، لذا هیچ وقت با موهای مرطوب و خیس نخوابید پیشنهاد میکنیم موها رو کامل خشک کرده و با کش نرمی آنها رو ببندید یا موهای خشک شده رو در موقع خوابیدن ببافید.