اکستنشن مو چیست ؟وانواع روشهای نصب اکستنشن مو

یکی از روشهایی که برای حل مشکل کم حجمی و کوتاهی موی سر خانومها در سالهای اخیر رایج شده است اکستنشن مو می باشد ، اکستنشن با اضافه کردن موها در میان موهای شخص حجم آنها بیشتر و در نهایت موهای پر پشت تر به وجود می آید که البته کیفیت این اکستنشن ها با هم متفاوت می باشد.

بنا به کیفیت محصول حالت نمایش آنها در میان موهای فرد نماش و جلوه بهتری خواهد داشت. اکستنشن موی سر به روشهای مختلفی انجام میپذیرد، که در زیر به تشریح آنها پرداخته ایم.

 گلدن هیر - Golden-Hair - اکستنشن مو - نصب اکستنشن مو - اکستنشن مژه

انواع روشهای نصب اکستنشن موی طبیعی: 

1 ) نصب اکستنشن مو به روش رنگ

در این روش موهای اکستنشن بوسیله حلقه های کوچک از جنس فلز یا پلاستیک فشرده به موهای شخص اکستنشن کننده متصل می شود که در عکس می توانید ببینید .

2 ) نصب اکستنشن مو به روش کلیپس

در این روش موهای اکستنشن بوسیله کلیپسهای کوچک به موهای شخص اکستنشن کننده متصل می شود ،  این روش به راحتی در منزل توسط خود شخص انجام میگیرد و نیازی به نصاب یا آرایشگر مربوطه ندارد ، در عکسهای زیر کاملا این روش نمایش داده شده است .

3 ) سکرت اکستنشن مو :

در این روش که اغلب برای مدت کوتاه انجام میگیرد که در کلیپ زیر برای شما نمایش داده شده است اکستنشن بوسیله نخ نامرئی در میان موهای شخص اکستنشن کننده قرار میگیرد

4 ) اکستنشن مو به روش چسب نواری :

در این روش اکستنشن مو با قطعات کوچک چسب به صورت ردیفی نصب می گردد که در کلیپ زیر کاملا نمایش داده شده است .

5 ) اکستنشن مو به روش کراتینه :

در این روش اکستنشن مو با قطعات کراتین جامد بوسیله حرارت به موی شخص اکستنشن کننده متصل می شود که در عکسهای زیر روش نصب کراتین نمایش داده شده است .

بهترین روش نصب اکستنشن مو :

به اعتقاد اکثر متخصصین و کارشناسان سلامت و زیبایی بهترین روش نصب اکستنشن مو روش نصب با کراتینه می باشد .

لازم است بدانید که در این روش اکستنشن مو با قطعه ای منجمد از کراتین به موی شخص اکستنشن کننده متصل می گردد و با حرارتی که به وسیله دستگاه مخصوص به کراتین وارد می شود ، کراتین ذوب می شود و جذب موی شخص می گردد ، در عکسهای زیر لوازم و نصب نمایش داده شده است .