بهترین شامپو برای موهای کراتینه شده چیست ؟


برای اینکه زیبایی موها حفظ شود و همواره ظاهری درخشان و زیبا داشته باشند لازم است از محصولات مراقبت از مو مانند شامپوهای کراتینه استفاده کنید. با برخی از بهترین شامپوهای کراتینه بیشتر آشنا شوید!

کراتین یک نوع پروتئین خاص در ساختار موهاست که نقش بسیار مهمی در بازسازی ساختار پروتئین مو داشته و می تواند به خوبی موهای آسیب دیده را درمان کرده و ظاهری بسیار درخشانی را برای موها ایجاد کند. با گذشت زمان و استفاده از محصولات حاوی کراتین متوجه خواهید شد که موهایتان بسیار ابریشمی و صاف شده است.

استفاده از شامپوهای کراتینی یک مقدمه بسیار عالی برای تقویت موها و همچنین ایجاد درخشش بیشتر برای موهاست. با ما در این قسمت از مقاله همراه باشید و با تعدادی از بهترین شامپوهای کراتینه در دنیا آشنا شوید!

 

معرفی شامپو کراتینه برای انواع مو

 

شامپو کراتینی Kerastase Discipline Bain Fluidealiste

برای درست کردن این شامپو از تکنولوژی  morpo-keratine استفاده شده و به همین دلیل بعد از استفاده از آن موهایتان انعطاف پذیری بیشتری خواهند داشت.

قیمت محصول: 22 دلار

 

شامپو کراتینه Keranique Scalp Stimulating

ترکیبات کراتینه موجود در این شامپو به خوبی توسط پوست سر جذب شده و از این طریق به تقویت ریشه مو کمک خواهد کرد. بعد از استفاده مداوم از این شامپو موهایی قوی تر، ضخیم تر و نرم تر خواهید داشت.

قیمت: 30 دلار

 

شامپو کراتینه Madam C.J. Walker Pre-Wash Protein Treatment

این محصول از لحاظ فنی یک شامپو نیست بلکه به عنوان یک محصول مراقب از مو حاوی کراتین است که باید قبل از شستن موها از آن استفاده شود. این محصول به منظور بازسازی مو و جلوگیری از شکستگی مو تولید شده و نقش بسیار موثری در تقویت تارهای مو خواهد داشت.

قیمت: 32 دلار

 

شامپو کراتینی Keratin Complex Keratin Color Care Duo

این محصول کراتینی یک تمیز کننده ملایم برای موهای رنگ شده است. این محصول برای مراقبت از موهای آسیب دیده طراحی شده و می تواند موهای رنگ شده را از آسیب های جدی نجات دهد. استفاده از این محصول دوتایی نقش بسیار موثری در آبرسانی و بازسازی تارهای مو دارد.

قیمت: 24 دلار

آموزشمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *