معرفی رنگ مو های زنانه در ترکیب رنگ های مختلف


رنگ کردن موها از کارهای مورد علاقه خانم ها است و با توجه به تنوع در رنگ موهای تیره و روشن بنا به سلیقه و رنگ پوستتان رنگ موی مناسبی را برای خود انتخاب نمایید . در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی روشن آشنا سازیم.

رنگ موی روشن و بلوند از انواع رنگ موهای مناسب برای فصل تابستان هستند این رنگ موهای زیبا برای برای خانم ها با پوست سفید و روشن مناسب هستند و اگر شما می خواهید تغییراتی را در چهره و موهای خود ایجاد کنید بهتر است که از این رنگ موهای زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ مو بر روی زیبایی و جذابیت چهره شما تاثیرگذار است و اگر می خواهید چهره ای بی نظیر و متفاوت داشته باشید بهتر است که موهای خود را با کمک رنگ موهای مناسب رنگ بزنید. رنگ موی بلوند و یا روشن از انواع رنگ موهای زیبا و پرطرفدار در بین خانم ها است که دارای فرمول های ترکیبی فراوانی می باشد.

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی روشن

رنگ موهای روشن را می توانید از ترکیب کردن انواع رنگ موها بدست آورید توجه داشته باشید که این رنگ موها برای همه پوست مناسب نیستند و بهتر است قبل از روشن کردن موهایتان از اینکه رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما است مطمئن شوید.

 

فرمول ترکیبی رنگ موی بژ دودی روشن

بژ روشن : 30 میل
بژ متوسط : 40 میل
رنگ موی دودی : 6 20 میل
رنگ موی زیتونی : 7 30 میل
واریاسیون نقره ای : 4 سانت
اکسیدان شماره 1
پایه 7 دکلره

برای هایلات پایه 10 این رنگ مو باید از فرمول های ترکیبی زیر استفاده کنید:

رنگ موی طلایی : 10 10 میل
ترکیب طبیعی : 10 40 میل
اکسیدان نمره

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *